نقاط دسترسی به اینترنت پرسرعت همراه در استان افزایش یافت

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گلستان از توسعه و افزایش نقاط تحت پوشش اینترنت پرسرعت تلفن همراه در استان خبر داد.

به گزارش ساجد خبر، محمد احمدی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان با اشاره به پایش انجام شده در خصوص پوشش تلفن همراه در سراسر استان اظهار داشت: برخی از نقاط استان با ضعف پوشش ارتباطی روبرو هستند که با همسان سازی اپراتورها (رومینگ ملی) وضعیت دسترسی مشترکین تلفن همراه به اینترنت پرسرعت در اکثر نقاط بهبود یافته است.
وی افزود: از این رو هر یک از مشترکین تلفن همراه که سیم کارتش در نقطه مورد نظر فاقد پوشش اینترنت پرسرعت بود، می توانند با انتخاب اپراتور دیگر، بدون هیچگونه هزینه اضافی و با استفاده از بسته های سیم کارت خود از اینترنت پرسرعت بهره مند شوند.
رئیس شورای مدیران ارتباطات و فناوری اطلاعات استان با اشاره به شرایط کنونی و لزوم حفظ فاصله گذاری اجتماعی اظهار داشت: با توجه به شیوع موج جدید بیماری کرونا استفاده از پوشش ارتباطی صوت و دیتا مشترکین با رشد همراه بوده است و همکاران ما در تمامی بخش های ارتباطات و فناوری اطلاعات تمام امکانات خود را به منظور ارائه خدمت با کیفیت به کار بسته اند تا اختلالی در فرآیند سرویس دهی به وجود نیاید.