استاد شهید مطهری نماد واقعی علم آموزی و ایثار در راه علم است

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان گفت: استاد شهید مطهری نماد واقعی علم آموزی و ایثار در راه علم است که حماسه خود آگاهی و علم آموزی در عرصه زندگی را به عالمیان آموخت.

به گزارش ساجد خبر، به نقل از ایثار واحد گلستان، وی ادامه داد: استاد شهید مرتضی مطهری شخصیتی اثرگذار و چهره‌ای مشعشع در دوران رویش و رشد انقلاب اسلامی ایران بوده است. وی به‌عنوان متفکری اندیشمند و فیلسوفی بزرگ، مجاهدانه در راستای روشنگری و احیای تفکر دینی گام برداشت و در این راه مقدس، آماج تیر بدخواهان و کج اندی‌شان قرار گرفت و نام خود را به‌عنوان معلم راستین انقلاب اسلامی جاودانه ساخت.

وی تاکید کرد: بی‌تردید، تجلیل از معلمان و فرهنگیان شریف، تکریم منزلت رفیع علم و علم‌آموزی است و چه بهانه‌ای نیکوتر از سالروز شهادت استاد فرزانه شهید مرتضی مطهری، برای بزرگداشت مرتبت والای معلم تا مقام رفیع معلمین را ارج نهیم و قدردان و سپاس گذار این میراث داران انبیاء الهی و اربابان معرفت باشیم.

این‌جانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره علامه شهید آیت‌الله مرتضی مطهری”روز معلم”را به قاطبه معلمان و استادان فرهیخته علی‌الخصوص فرهنگیان جامعه معزز ایثارگری استان تبریک و تهنیت عرض نموده و امیدوارم با تأسی از منویات مقام معظم رهبری حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای مدظله‌العالی در سال” جهش تولید ” همواره در مسیر تربیت نیروهای توانمند و متعهد فرزندان ایران اسلامی موفق باشید و به‌عنوان طلایه‌داران فرهنگ در جامعه رسالت فرهنگ‌سازی در مدیریت مصرف و حمایت از تولیدات داخلی در بین دانش آموزان نقش بهینه و مؤثری را ایفا نمایید.