رییس دانشگاه علوم پزشکی گلستان:

تزریق غیرمجاز واکسن کرونا معاون دانشگاه علوم پزشکی گلستان را برکنارکرد

رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گلستان گفت که معاون درمان این دانشگاه پس از اثبات تخلف صورت گرفته از سوی وی در تزریق خارج از نوبت واکسن کرونا به همسرش برکنار شد.

به گزارش پایگاه خبری ساجد خبر، به نقل از ایرنا، عبدالرضا فاضل امروز شنبه در جلسه استانی ستاد مقابله با کرونا، خبر تزریق غیرنوبت واکسن کرونا به همسر معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گلستان را اعلام کرده بود.

وی اشاره ای به زمان تزریق این واکسن نکرد اما گفت که بررسی ابعاد ماجرا در دستور کار قرار دارد.

به گفته فاضل محمدمهدی زرگران به عنوان سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی گلستان فعالیت خود را آغاز کرد و جانشین سراج‌الدین عارف‌نیا شد.

هفته گذشته هم تزریق غیرقانونی واکسن کرونای پاکبانان شهرداری علی آباد به برخی از مدیران این نهاد شهرداری منتشر شد که در پی آن رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان علی‌آباد برکنار گردید.

در حال حاضر ۶۸۶ بیمار کرونایی در گلستان بستری هستند که از این تعداد ۱۰۴ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه نگهداری شده و حال ۳۷ نفر آنان وخیم است.

در حال حاضر وضعیت شیوع کرونا در گرگان، گنبد، گالیکش، مینودشت، آزادشهر، کردکوی و بندرگز قرمز، در بندرترکمن، علی آباد، رامیان، آق قلا و کلاله نارنجی و در گمیشان و مراوه‌تپه زرد است.