مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان خبر داد

اهدای ۱۶ هزار بسته معیشتی به همت خیر نیک اندیش و داوطلب گنبدکاووسی

میقانی گفت: همزمان با ایام ماه مبارک رمضان در قالب طرح همای رحمت ۱۶ هزار بسته غذایی به همت خیر و داوطلبِ گنبدکاووسی در گلستان توزیع شد.

به گزارش ساجد خبر، به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر گلستان، «فرهاد میقانی» در خصوص اجرای طرح همای رحمت گفت: همزمان با ایام ماه مبارک رمضان و با حضور مدیران ارشد استانی و شهرستانی، ۱۶ هزار بسته معیشتی توسط حاج محمد شهرکی خیر نوع دوست و داوطلب گنبدکاووسی اهدا و به مناطق محروم گلستان ارسال شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان افزود: شعار سازمان داوطلبان حلقه اتصال نیاز نیازمندان و توان توانگران است. باید بر این نکته تأکید کنیم که نیکان خیراندیش همچون حاج محمد شهرکی به عنوان خیر داوطلب، تفسیر حقیقتی و عینی این شعار در خانواده بزرگ هلال احمر هستند.

وی خاطرنشان کرد: طرح ملی همای رحمت یکی از طرح های هلال احمر در ماه رمضان است که البته بعد از ورود کرونا در کشور و آسیب به معیشت خانوار های کم برخوردار، تهیه بسته های معیشتی با همت خیرین خداجو و داوطلب در دستور کار اصلی سازمان داوطلبان قرار گرفت.

میقانی بیان کرد: حاج محمد شهرکی خیر سخاوتمند و داوطلب گنبدکاووسی با اهدای ۱۶ هزار بسته معیشتی نه تنها در گنبدکاووس و شرق استان، بلکه در بسیاری از مناطق محروم گلستان فرهنگ ناب نوع دوستی را ترویج داده است.