دستگیری تولید کننده شیرآلوده در مینودشت / شیرهای آلوده پیش از رسیدن به چرخه غذایی مردم معدوم شد

به گزارش ساجد خبر، دادستان مینودشت از دستگیری متهمی خبر داد که شیرهای جمع آوری شده از دامداران را با موادی مانند شکر ،روغن ، اب پنیر و آب مخلوط و سپس به یک مرکز جمع آوری شیر در یکی از شهرستان های همجوار تحویل می داد. ایزد گفت: این متهم پس از گزارشی که […]

به گزارش ساجد خبر، دادستان مینودشت از دستگیری متهمی خبر داد که شیرهای جمع آوری شده از دامداران را با موادی مانند شکر ،روغن ، اب پنیر و آب مخلوط و سپس به یک مرکز جمع آوری شیر در یکی از شهرستان های همجوار تحویل می داد.

ایزد گفت: این متهم پس از گزارشی که دیروز سربازان گمنام امام زمان عج این شهرستان به دادستانی اعلام کردند ،و با تلاش پلیس اطلاعات شناسایی و بلافاصله دستگیر شد .

وی ادامه داد: شیرهای کشف شده در کارگاه این فرد ، با نظارت نماینده دادستان معدوم شد .

دادستان ایزد ادامه داد: مرکز جمع آوری شیری هم که این فرد شیرهای آلوده را به آن تحویل می داد پلمب شد و تا زمانی که جواب نمونه برداری های اداره بهداشت اعلام نشود ، شیرهای موجود در این مرکز وارد چرخه مواد غذایی مردم نخواهد شد .

وی گفت: برای این فرد به اتهام تهدید علیه بهداشت عمومی از طریق مخلوط کردن شیر با مواد غیرمجاز پرونده تشکیل شده و بررسی برای گستردگی کار این فرد و همدستان احتمالی او در حال انجام است .