مدیرکل کمیته امداد گلستان اعلام کرد

اختصاص ۳۶ میلیارد تومان اعتبار برای مسکن مددجویان گلستانی در سال گذشته

بابایی گفت: ۳۶ میلیارد تومان اعتبار برای تامین مسکن مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان گلستان در سال گذشته اختصاص یافت.

به گزارش ساجد خبر، به نقل از روابط عمومی کمیته امداد گلستان، «عیسی بابایی» گفت: این نهاد در سال گذشته با اعتباری معادل ۳۶ میلیارد و یکصد میلیون تومان، سه هزار و ۷۹۱ خدمت مسکن به مددجویان تحت حمایت ارائه کرد.

مدیرکل کمیته امداد گلستان تامین سرپناه مناسب را مهمترین دغدغه و ضروری ترین نیاز مددجوبان این نهاد دانست و افزود: خدمات کمیته امداد به مددجویان با رویکرد توانمند سازی و بر اساس نیازسنجی های انجام شده صورت می پذیرد که تامین مسکن نیز یکی از اصلی ترین و پر هزینه ترین نیازهای ضروری خانواده هاست.

وی با اشاره به ارائه سه هزار و ۴۵۰ خدمت مسکن اظهارداشت: تعمیر یک هزار و ۱۴۹ واحد مسکونی با اعتبار۷ میلیارد و ۶۶۸ میلیون تومان، ۱۳۷ مورد کمک به تکمیل مسکن مددجویان، با اعتبار ۹۷۰ میلیون تومان، ۷۹۵مورد کمک به احداث و سرویس بهداشتی و حمام با اعتبار ۳ میلیارد و ۲۱ میلیون تومان،۱۳۷ مورد کمک به عایق بام مسکن با اعتبار ۴۰۰ میلیون تومان و یک هزار و ۲۳۲ مورد کمک به لوله کشی گاز مسکن، از محل کمک های بلا عوض دولتی و کمیته امداد، تسهیلات قرض الحسنه و همچنین کمک های خیرین، مراکز نیکوکاری و حامیان ایتام به بهره برداری رسید.