۱۰۰۰ بسته معیشتی بین خانواده زندانیان گلستانی توزیع شد

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) گلستان گفت: در نخستین روز از ماه مبارک رمضان یک‌هزار بسته معیشتی بین خانواده‌های نیازمند زندانیان گلستانی توزیع شد.

به گزارش ساجد خبر، به نقل از فارس از گرگان، محمدمهدی سلمانزاده در حاشیه توزیع بسته‌های معیشتی بین خانواده زندانیان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در گرگان اظهار کرد: یکی از اقشار و خانواده‌هایی که مورد غفلت قرار گرفته خانواده زندانیان بوده و با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری آسیب‌دیدگان اجتماعی عائله نظام اسلامی هستند که باید مورد توجه قرار گیرند.

وی تصریح کرد: در همین راستا و در ادامه رزمایش مرحله پنجم «همدلی و احسان» بنیاد احسان وابسته به ستاد اجرایی فرمان امام (ره) تصمیم گرفتیم تا این بار بسته‌های معیشتی بین این خانواده‌ها توزیع شود.

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) گلستان خاطرنشان کرد: این بسته‌ها برابر لیست اداره کل زندانیان و اقدامات تامینی استان توسط این ستاد تهیه و با همکاری گروه جهادی همکار ستاد اجرایی در نخستین روز ماه مبارک رمضان توزیع شد.

وی ادامه داد: یک‌هزار بسته معیشتی شامل روغن، ماکارونی، رب، عدس و غیره هر بسته به ارزش ۱۰۰ هزار تومان و در مجموع به ارزش ۱۰ میلیون تومان بین خانواده زندانیان گلستانی توزیع شد.

* ستاد اجرایی فرمان امام (ره) گلستان تاکنون ۸۱ زندانی جرائم غیرعمد به ارزش ۸۰۰ میلیون تومان را آزاد کرد

سلمانزاده گفت: این ستاد تاکنون ۸۱ زندانی جرائم غیرعمد به ارزش ۸۰۰ میلیون تومان را آزاد کرده است.

وی ابراز کرد: از زمان شیوع کرونا تاکنون ستاد اجرایی فرمان امام (ره) تعداد ۱۶۰ هزار بسته خوراکی و پروتئینی بین آسیب‌دیدگان از کرونا در گلستان توزیع کرده است.

* منتظری: طرح مواسات تصویری بی‌نظیری در جهان رقم خورد

نماینده مردم گرگان و آق‌قلا در مجلس شورای اسلامی نیز در حاشیه اولین روز ماه مبارک رمضان و در پنجمین مرحله رزمایش «همدلی و احسان» در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در گرگان با برشمردن مصادیق صدقه گفت: طرح مواسات تصویری بی‌نظیری در جهان رقم خورد.

غلامرضا منتظری اظهار کرد: فرصتی ایجاد شد تا ملت ایران در این آزمون ایثار سربلند باشد و این یکی از مزیت‌های فرهنگی کشور ما است.

گفتنی است در این مرحله یک‌هزار بسته معیشتی به خانواده‌های نیازمند زندانیان اختصاص یافت.