مدیر کل کمیته امداد گلستان خبر داد:

فعالیت ۲۵۰ آشپزخانه اطعام مهدوی در ماه مبارک رمضان

در راستای اهداف پویش ایران همدل وبه منظور تحقق مواسات وکمک های مومنانه و طرح اطعام مهدوی آشپزخانه اطعام مهدوی آغاز به کار کرد.

به گزارش ساجد خبر، به نقل از گلستان ما، عیسی بابایی در مراسم افتتاح آشپزخانه اطعام مهدوی درمسجد گلشن گرگان اظهار کرد: پویش ایران همدل در قالب طرح اطعام مهدوی –افطاری ساده با همت و مشارکت مراکز نیکوکاری، موسسات خیریه و نیکوکاران  در تمامی شهرهای استان اجرایی وعملیاتی می شود.

مدیرکل کمیته امداد گلستان با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری ،به منظور تامین معاش نیازمندان گفت: هدف از اجرای طرح اطعام مهدوی این است که هیچ نیازمندی درماه مبارک رمضان گرسنه نماند.

وی، افزود : با توجه به مشکلات اقتصادی و وجود تورم درکشور وهمچنین شیوع ویروس منحوس کرونا، تامین حداقلی سبد مصرفی خانواده های نیازمند، میسر نبوده، امید است به همت مسئولان و کمک های مومنانه خیران عزیز، برای پایدارسازی الگوی اطعام مهدوی در طول سال و با هدف تامین تغذیه محرومان و مستضعفان جامعه، اقدامات لازم برای شناسایی نیازمندان و جذب کمکهای خیران صورت گیرد.

مدیرکل کمیته امداد گلستان، ابراز کرد : کمیته امداد استان گلستان تعداد ۲۵۰ آشپزخانه اطعام مهدوی را درماه مبارک رمضان راه اندازی  و با توکل به خداوند متعال تعداد ۱ میلیون پرس غذای گرم برای نیازمندان طبخ  وتوزیع می نماید.

بابایی تصریح کرد: نیکوکاران وخیران عزیزی که سالهای گذشته با برپایی سفره های افطاری ، نذورات خود را به نیازمندان اهداء میکردند و امسال بدلیل شیوع کرونا ومحدودیت های بهداشتی ، نمی توانند همانند قبل به محرومان رسیدگی نمایند ، کمیته امداد آمادگی دارد تا با دریافت کمکهای این عزیزان ، نیت آنها را محقق نماید.

وی اشاره کرد: خیران می توانند از طریق ارسال عدد ۱ به شماره ۳۰۰۰۳۳۳۳۱۷ و یا واریز نقدی به شماره کارت ۰۲۲۶-۹۹۹۷-۹۹۱۸-۶۰۳۷ بانک ملی  ویا تماس با شماره تلفن های ۳۲۴۸۰۷۱۹-۰۱۷ و ۰۹۱۱۱۷۵۱۹۶۶ درطرح ایران همدل(( اطعام مهدوی- افطاری ساده)) مشارکت نمایند .