۲۵ فروردین ماه روز ملی منابع انسانی به صورت برگزاری وبینارهای در سطح کشور برگزار می گردد

دکتر آرین قلی پور عضو هیات علمی دانشگاه تهران و استاد مطرح منابع انسانی کشور: امروز در ۲۵ فروردین‌ماه سال ۱۴۰۰، پس از گذشت ده سال از معرفی روز ملی منابع انسانی در استاندارد ۳۴۰۰۰ در سال ۱۳۹۰، شاهد استقبال و برگزاری بیش از پیش مراسم نکوداشت انسان‌ها در اقصی نقاط کشور هستیم.

به گزارش ساجد خبر، دکتر آرین قلی پور عضو هیات علمی دانشگاه تهران و استاد مطرح منابع انسانی کشور: امروز در ۲۵ فروردین‌ماه سال ۱۴۰۰، پس از گذشت ده سال از معرفی روز ملی منابع انسانی در استاندارد ۳۴۰۰۰ در سال ۱۳۹۰، شاهد استقبال و برگزاری بیش از پیش مراسم نکوداشت انسان‌ها در اقصی نقاط کشور هستیم.

قرابت روز ملی منابع انسانی با روز بزرگداشت حکیم عطار نیشابوری به خاطر بلوغ هفت مرحله ای منابع انسانی بر اساس تعالیم مدل ۳۴۰۰۰ است که از مفهوم اصیل هفت شهر عشق برگرفته شده است.

آرین قلی پور، بیش از ۱۰۰۰ سازمان دولتی، وزارتخانه‌ها و شرکت‌های خصوصی بزرگ و کوچک در حال برگزاری مراسم به منظور پاسداشت از سلامت و کرامت انسان‌ها هستند و در این شرایط وخیم کرونا، امید را در دل انسان‌ها زنده‌تر می‌سازند.

در این راستا صدها مراسم، کنفرانس و سخنرانی مجازی در کشور برپاست که تلاش می‌کنند خودباوری و عظمت منابع انسانی ایران را در ساخت و شکوفایی کشور ارج نهاده و به خاطر این روز، فعالیت‌هایی را در حیطه نگهداری و مراقبت چند‌ بعدی از انسان‌ها در عمل انجام دهند.

امسال بر خلاف ۹ سال گذشته، در مراسم روز ملی منابع انسانی، بیش از گذشته سلامت جسمی انسان‌ها مد نظر قرار گرفته‌ و حیات مستمر آنها هدف اصلی است.

خوشبختانه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نیز با برگزاری وبینار نقش مدیریت منابع انسانی در بحران کووید ۱۹، در روز ملی منابع انسانی؛ همه مدیران منابع انسانی را به صورت مجازی گردهم ‌آورده است تا نقش بی‌بدیل خود در این ایام را استوارتر و پایدارتر ایفا کند و بار دیگر بر همگان خاطر نشان سازد که توسعه انسان، منشا توسعه جهان است.