فرماندار گرگان خبر داد؛

پلمب ١۶ واحد صنفی در گرگان/ اعمال محدودیت های سخت گیرانه همچنان ادامه دارد

فرماندار گرگان گفت: بعد از گذشت ۵ روز از تعطیلی مشاغل گروه دو، سه و چهار از ٨٨۶ واحد صنفی که طبق قانون باید تعطیل باشند بازدید گروهی بعمل آمده که ١۶واحد پلمب و به ١٨۶واحد صنفی تذکر کتبی داده شده است.

به گزارش ساجد خبر، محمد حمیدی در بازدید سرزده از واحد های صنفی شهر گرگان بهمراه معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گلستان و رئیس مرکز بهداشت شهرستان، گفت: بعد از گذشت ۵ روز از تعطیلی مشاغل گروه دو، سه و چهار از ٨٨۶ واحد صنفی که طبق قانون باید تعطیل باشند بازدید گروهی بعمل آمده که ١۶واحد پلمب و به ١٨۶واحد صنفی تذکر کتبی داده شده است.

وی افزود: روزانه هشت تیم نظارتی متشکل از شبکه بهداشت، اتاق اصناف، اداره صمت، پلیس اماکن نیروی انتظامی و فرمانداری در سه نوبت صبح، بعد از ظهر و بعد از افطار مشغول نظارت هستند و با کسانی که قانون را رعایت نمیکنند برخورد قانونی خواهند کرد.

فرماندار گرگان گفت: ضمن تشکر از اصناف وبازاریان عزیز بخاطر همکاری در اجرای طرح از کلیه شهروندان تقاضا داریم در رعایت شیوه نامه های بهداشتی اهتمام لازم را داشته باشند و از هرگونه ازدحام در تفرجگاه ها خودداری کنند تا همکاری اصناف و مشاغل مختلف اثربخشی محسوس خود را در کاهش مبتلایان به کرونا داشته باشد؛ در غیر اینصورت مجبور به تعطیلی تفرجگاهها خواهیم شد.