موفقیت در سازمان‌ها به وجود منابع انسانی وابسته است

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استاندار گلستان، طی پیامی، ضمن تبریک روز ملی منابع انسانی، اظهار کرد: موفقیت در سازمان‌ها به وجود منابع انسانی وابسته است و مدیران باید با هم جهت‌سازی اهداف فردی و سازمانی، مهارت و انگیزه منابع انسانی را در مسیر تحقق اهداف سازمان به هم افزایی و بهره‌وری برسانند.

به گزارش ساجد خبر، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان، متن کامل پیام نورالله عباسی، بدین شرح است:

حیاتی ترین، ارزشمندترین واساسی ترین رکن هر سازمان، منابع انسانی است که در صورت استفاده صحیح، به موقع  و به جا از توانمندیهای این منابع، می توان ضعف های درونی و تهدیدهای برونی سازمان را به صورت بارز، رفع نمود و قوت های درونی و فرصت های برونی را به بهترین شکلی به خدمت سازمان در آورد.
یکی از بزرگترین آفت هایی که سازمان ها را تهدید می کند، گرفتار روزمرگی شدن و عدم بازنگری در رویکردها به ویژه در حوزه منابع انسانی است و این مطلب، ضرورت رویکردهای نوآورانه را با هدف ارتقای بهره وری منابع انسانی و تعالی سازمان، یادآور می سازد.
روز ملی منابع انسانی در تقویم، تلنگری بیدارکننده برای مدیران خصوصی و دولتی در سطوح مختلف خرد و کلان است تا یادآور کند که ایجاد سازمان‌ها برای نجات جوامع بشری از خطرها و بحران‌هاست؛ همچنین یادآور می شود که موفقیت در سازمان‌ها به وجود منابع انسانی وابسته است و مدیران باید با هم جهت‌سازی اهداف فردی و سازمانی، مهارت و انگیزه منابع انسانی را در مسیر تحقق اهداف سازمان به هم افزایی و بهره‌وری برسانند.
اینجانب ۲۵ فروردین مصادف با روز ملی منابع انسانی را به همه همکاران عزیز تبریک عرض نموده و امیدوارم با تدبیر و تلاش یکایک شما سروران گرامی، افق های روشن تری را در این حوزه به نظاره بنشینیم.