فرماندار مینودشت:

مهمترین دغدغه هزینه ترک اعتیاد معتادان متجاهر در شهرستان است

فرماندار مینودشت گفت: مهمترین دغدغه هزینه ترک اعتیاد معتاد ان متجاهر در شهرستان است که توسط انتظامی ، دادستانی و خانواده ها به کمپ سپرده می شوند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری، ساجد خبر ، سیدابوالفضل حسینی نیا فرماندار و رییس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان  اظهار کرد: در سال ۱۴۰۰ برنامه های آموزشی، پیشگیری و کاهش مواد مخدر در سطح شهرستان الخصوص مناطق آسیب خیز شهرستان در دست اقدام است ولی مهمترین دغدغه هزینه ترک اعتیاد معتادان متجاهر در شهرستان است که توسط انتظامی ، دادستانی و خانواده ها به کمپ سپرده می شود ولی در پایان هزینه ترک آنان که نفری یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان می باشد کسی عهده دار پرداخت آن نمی شود.

وی افزود: دشمن از راهها و ترفندهای مختلفی استفاده می کند تا بتواند جامعه و خانواده های ما را آلوده کند و دغدغه همه مسولان این حوزه مقابله با این ترفند ها است تا بتوانبم از راه ترک اعتباد فرد معتاد و خانواده را نجات دهیم و این کار با همکاری و تعامل اقدامات آموزشی، پیشگیری، درمانی  در سطح شهرستان اامکان پذیر است .

به گقته حسینی، روسای کمیته ها جلسات فرعی مواد مخدر را با همکاری و تعامل دیگر اعضاء به صورت مستمر برگزار کنند، زیرا اگر بحث مواد مخدر از بین برود آسیب و معضلات فراوانی در جامعه از بین می رود.