تأسیس مرکز شبه خانواده در گلستان توسط قهرمان المپیک

جهان پهلوان رسول خادم با حضور در اداره کل بهزیستی گلستان درخواست راه‌اندازی مرکز شبه خانواده خود را دراین استان ثبت کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ساجد خبر، رسول خادم قهرمان المپیک و جهان در این اداره کل حاضر شده و ضمن دیدار با سید مهدی حسینی مدیرکل بهزیستی استان درخواست راه‌اندازی مرکز شبه خانواده خودرا دراین استان ارائه کرد.
دراین دیدار رسول خادم ضمن تبریک فرارسیدن ماه نزول قرآن به تشریح اقدامات خود در این خصوص پرداخت و گفت: بنده و دوستان با وقوع آبگرفتگی و سیل در نوروز ۱۳۹۸ جمع شده و به کمک مردم شتافتیم که این امر تا به امروز ادامه دارد.
وی افزود: خوشبختانه با همکاری خوب جمعیت هلال احمر و بهزیستی در اقدامات خیرخواهانه توانسته ایم قدم های مفیدی در مناطق محروم برداریم که امروز ان شاالله با ثبت درخواست و تاسیس مرکز شبه خانواده که به راستی یکی از کارهای سخت سازمان بهزیستی است در استان گلستان کمکی دیگر به جامعه کشورمان کرده باشیم.
در ادامه مدیر کل بهزیستی گلستان، با ابراز خرسندی از این اقدام عام المنفعه گفت: سازمان بهزیستی همواره آماده پذیرش کمک های مردم شریف بوده و پهلوانان نه تنها در عرصه رقابت ورزشی بلکه در امورات فرهنگی واجتماعی کشور نیز منش و اخلاق بزرگ پهلوانی خودرا به معرض ظهور گذاشته اند.