از تداوم ناپایداری هوا تا پایان هفته تا دستور سرلشکر سلامی برای ایجاد بیمارستان ۱۰۰تختخوابی سپاه در گلستان

از تداوم ناپایداری هوا تا پایان هفته تا دستور سرلشکر سلامی برای ایجاد بیمارستان ۱۰۰تختخوابی سپاه در گلستان از جمله اخبار مهم دوشنبه 23 فروردین در گلستان بود.

به گزارش ساجد خبر، به نقل از پایگاه خبری تحلیلی گلستان ما، مدیرکل بنیاد مسکن گلستان از مقاوم سازی هفت هزار واحد مسکونی کم دوام روستایی استان در سال ۱۴۰۰ خبرداد.

 *** مدیرکل هواشناسی گلستان از تداوم ناپایداری هوا تا پایان هفته در استان خبرداد.

 *** رئیس شورای حل اختلاف استان گلستان گفت: با گذشت بزرگوارانه مادر داغدار گلستانی، محکوم به قصاص در چند قدمی چوبه دار بخشیده شد.

*** رئیس پلیس راهور گلستان از اعمال جریمه کرونایی برای ۵۵ هزار خودرو در استان خبرداد.

***معاون سلامت، آموزش پزشکی و دفاع زیستی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه برخی سهل‌انگاری‌ها سبب ایجاد موج چهارم کرونا در کشور شد، گفت: تلاش می‌کنیم با تشدید اجرای طرح شهید سلیمانی این موج را مهار کنیم.

*** رییس دانشگاه علوم پزشکی گلستان گفت: در نتیجه کم‌توجهی شهروندان به رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی، برگزاری دورهمی و در نتیجه افزایش تعداد بیماران کرونایی، وضعیت شیوع این ویروس در نیمی از شهرهای استان قرمز شد.

*** رییس مرکز بهداشت گنبدکاووس گفت که ۲۶۰ هزار نفر معادل ۷۰ درصد جمعیت این شهرستان با اجرای طرح شهید سلیمانی تاکنون به شیوه محله و خانواده محور از نظر بیماری کووید ۱۹ مورد ارزیابی و غربالگری تلفنی قرار گرفتند.

*** مرکز آنژیوگرافی گنبدکاووس که پس از ۱۵ سال انتظار در دهه فجر ۹۹ به بهره‌برداری رسید با گذشت ۲ ماه از افتتاح به سبب اختلاف مالی بین سرمایه‌گذار بخش خصوصی و پزشکان متخصص همچنان غیرقابل استفاده بوده و تاکنون هیچ بیماری از آن استفاده نکرده است.