گرگان مقصد گردشگری می شود / شهر بازی مدرن مطالبه همه مردم بود

ابراهیم جرجانی اظهار داشت: شورای پنجم یک اتفاق جهادی را رقم زد که آن انتخاب یک زمین ۱۵ هکتاری برای احداث شهربازی بود.

به گزارش ساجد خبر، به نقل از گلستان ما ؛ ابراهیم جرجانی عضو شورای اسلامی شهر گرگان صبح امروز در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار کرد : شورای پنجم یک اتفاق جهادی را رقم زد که آن انتخاب یک زمین ۱۵ هکتاری برای احداث شهربازی بود.

وی با بیان اینکه این پروژه مدتهاست که مطالبه مردم گرگان است، گفت:  این پروژه ارتفاع مناسبی از زمین دارد و از نظر فضا شرایط خاصی دارد. افزایش فضاهای تفریحی در شهرها و روستاها می تواند باعث نشاط اجتماعی و کاهش استرس، افسردگی، خشم و آسیب های اجتماعی شود

وی افزود: معمولاً ادامه دادن پروژه‌های بزرگ سخت است و اصولاً وسط کار نیمه کاره رها می شوند اما یکی از کارهای خوبی که شهرداری انجام داده این است که این پروژه را به قرارگاه خاتم الانبیاء سپاه سپرده است.

عضو شورای اسلامی شهر گرگان در ادامه بیان کرد: یک چرخ و فلک مرتفع هتل رستوران و شهربازی سرپوشیده از دیگر بخش‌های این پروژه هستند شهرداری با انجام این پروژه می‌تواند یک پروژه بسیار عظیمی در سطح ایران ایجاد کند.

جرجانی در خصوص باز کردن گره های ترافیکی شهر اظهار داشت: با توجه به بحث ترافیکی همکاران ما در شهرداری و شورای اسلامی شهر سعی کرده اند با احداث زیرگذر و روگذر گره‌های ترافیکی را باز کنند.

عضو شورای اسلامی شهر گرگان گفت: ما به دنبال این هستیم که گرگان را به مقصد گردشگری تبدیل کنیم و باید کارهایی که در حوزه های مختلف به گردشگری کمک می کند انجام بدهیم.

وی همچنین افزود: تلفیق گردشگری و امور اقتصادی موضوع بسیار مهمی است که شهرداری و شورای اسلامی شهر گرگان آن را سر لوحه کار خود قرار داده اند و چه اتفاق خوبی که با توسعه گردشگری و ارتقاء نشاط اجتماعی، سرانه اشتغال و درآمد شهروندان نیز افزایش یابد.