اعلام محدودیت های کرونایی جدید در مینودشت

با اعلام رسمی ستاد مدیریت و مقابله با بیماری کرونا کشور مبنی بر وضعیت قرمز شهرستان مینودشت سید ابوالفضل حسینی نیا فرماندار مینودشت اعلام نمود: با قرمز شدن وضعیت شیوع بیماری کرونا در این شهرستان محدودیت های شدید کرونایی ویژه مناطق قرمز اعمال خواهد شد.
به گزارش ساجد خبر، به نقل از روابط عمومی فرمانداری مینودشت؛ رئیس ستاد کرونای شهرستان مینودشت افزود: با عنایت به اعلام وضعیت قرمز در شهرستان مینودشت کلیه مشاغل بجز کسب و کارهای ضروری و مرتبط با سلامت و تامین مایحتاج عمومی مردم تعطیل خواهند بود.بر این اساس گروههای شغلی ۲ و ۳ و ۴ مجاز به فعالیت نخواهند بود و تنها گروه شغلی یک مجاز به فعالیت خواهند بود .
همچنین خودروهای با پلاک بومی حق خروج از شهر را ندارند و وسایل نقلیه دیگر نیز حق ورود و عبور از داخل شهر را نخواهند داشت و محدودیت ترددهای شبانه نیز از ساعت ۲۲ تا ۳ صبح همچنان برقرار خواهد بود که در صورت عدم رعایت اعمال قانون خواهد شد .اعضای کمیته نظارت و بازرسی ستاد مقابله با بیماری کرونای شهرستان هم بطور مستمر و با قاطعیت بر حسن اجرای شیوه نامه و دستورالعمل های بهداشتی نظارت خواهند داشت .
ایشان در پایان از مردم و اصناف درخواست نمودند تا با رعایت شیوه نامه های بهداشتی و مصوبات ستاد ملی مدیریت و مقابله با بیماری کرونا در بهتر شدن وضعیت شهرستان همکاری و مشارکت داشته باشند.