استاندار گلستان :

درآمدهای نفتی در سال ۹۹ به ۷ تا ۸ میلیارد دلار کاهش یافت

استاندار گلستان گفت: در حالیکه در سال 90 درآمد های نفتی کشور به 120 میلیارد دلار رسید اما درآمدهای نفتی در سال 99 به 7 تا 8 میلیارد دلار کاهش یافت اما شاهد عملکرد بالای دولت در سال گذشته بودیم.

به گزارش پایگاه خبری ساجد خبر، هادی حق شناس امروز چهارشنبه ۱۸ فروردین در گردهمایی فرمانداران سراسر استان تصریح کرد: سال ۹۹ سالی سخت در سطح بین المللی و ملی بود و شیوع ویروس کرونا اقتصاد جهان را بعد از جنگ جهانی دوم با تکانه شدید مواجه کرد و همچنین در سطح ملی تحریم ها فشار بالایی را به استان و کشور وارد آورد.

استاندار گلستان افزود: با توجه به دستاوردهای ارزشمند نظام عملکرد دولت باید با انصاف ذکر شود چرا که اقدامات قابل توجهی در دولت تدبیر و امید صورت گرفته است.

وی با اشاره به اهمیت حق الناس در انتخابات پیش رو اظهار کرد: حقوق ثبت نام کنندگان در انتخابات باید رعایت شود و هیات های اجرایی با همکاری هیات های نظارت باید به برگزاری انتخابات پرشور کمک کنند.

استاندار ادامه داد: خوشبختانه تجربه انتخابات مجلس در سال ۹۸ ، تجربه ارزشمندی بود که باید بر اساس آن زمینه برگزاری انتخاباتی پرشور در خرداد ماه سال جاری را فراهم آوریم.
حق شناس تاکید کرد: مبنای تایید ثبت نام کنندگان در انتخابات شوراهای شهر و روستا بر اساس قانون ، هیات های اجرایی هستند و باید توجه داشت که به فرموده مقام معظم رهبری باید به انتخابات با نگاه حق الناس توجه شود.
همچنین در این جلسه فرمانداران سراسر استان به بیان اقدامات و برنامه های انتخاباتی شهرستان های خود پرداختند و موضوعات خود را با دکتر حق شناس در میان گذاشتند.