۳۴۸ داوطلب برای رقابت در انتخابات شوراهای روستایی ‌گلستان‌ ثبت‌نام کردند

سخنگوی هیئت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی گلستان از ثبت نام ۳۴۸ داوطلب برای حضور در انتخابات شوراهای اسلامی روستاها خبر داد.

به گزارش ساجد خبر، به نقل از ​تسنیم از گرگان، امان قلیچ شادمهر صبح امروز در نشست با خبرنگاران درخصوص آخرین وضعیت ثبت نام انتخابات شوراهای اسلامی روستاها اظهار داشت: تا پایان ۱۶ فروردین ماه، تعداد ۳۴۸ داوطلب برای رقابت انتخابات شوراهای اسلامی روستاها در استان گلستان ثبت نام کردند.

وی با بیان اینکه داوطلبان در هنگام ثبت نام مدارک لازمی که قانون تعیین کرده است را به همراه داشته باشند، گفت: داوطلبان تا ۲۲ فروردین ماه فرصت دارند با حضور در بخشداری‌ها برای شرکت در انتخابات شوراهای اسلامی روستایی ثبت نام کنند.

شادمهر اضافه کرد: از نخبگان و متخصصان استان می‌خواهیم برای خدمت صادقانه به مردم روستاهای استان به بخشداری‌ها مراجعه و ثبت نام کنند.

وی همچنین بیان داشت: از همه اقوام ساکن در گلستان می‌خواهیم با شناخت دقیق توانمندی و تعهد کاندیداها برای انتخاب نمایندگانی شایسته و دلسوز، بار دیگر مشارکت عمومی خود را به نمایش بگذارند.

سخنگوی هیئت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی روستاهای استان اعلام کرد: در شهرهای گرگان و گنبدکاووس تا کنون به ترتیب ۲۹ و ۴۷ داوطلب برای شرکت در انتخابات اعلام آمادگی و ثبت نام کردند.

وی گفت: انتخابات شوراهای اسلامی روستا همزمان با انتخابات شوراهای شهر و سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در ۲۸ خردادماه امسال برگزار می‌شود.

شادمهر افزود: در استان گلستان ۳ هزار و ۳۲۰ کرسی شورای روستا وجود دارد که از مردم می‌خواهیم افرادی توانمند را برای خدمت انتخاب کنند.