رصد فعالیت های تبلیغاتی انتخاباتی در فضای مجازی / خدشه به وحدت اقوام استان خط قرمز دستگاه قضایی

رئیس کل دادگستری گلستان در جلسه ستاد پیشگیری و رسیدگی به جرایم انتخاباتی از رصد فعالیت های انتخاباتی در فضای مجازی استان خبر داد و گفت: امسال به علت بیماری کرونا بار بیشتر تبلیغات انتخاباتی بر دوش فضای مجازیست و به همین منظور بخشی از نظارت و رصد تخلفات انتخاباتی در حوزه فضای مجازی متمرکز شده است .

به گزارش ساجد خبر، رئیس کل دادگستری گلستان در جلسه ستاد پیشگیری و رسیدگی به جرایم انتخاباتی از رصد فعالیت های انتخاباتی در فضای مجازی استان خبر داد و گفت: امسال به علت بیماری کرونا بار بیشتر تبلیغات انتخاباتی بر دوش فضای مجازیست و به همین منظور بخشی از نظارت و رصد تخلفات انتخاباتی در حوزه فضای مجازی متمرکز شده است .

هادی هاشمیان افزود: سیاه نمایی ، تخریب رقبای انتخاباتی ، توهین به اقوام و تبلیغات زودهنگام از جمله تخلفات فراگیر در فضای مجازیست که با دقت و حساسیت رصد و با متخلفان برخورد می شود.

هاشمیان از تعیین ۵۱ شعبه تخصصی رسیدگی به تخلفات و جرایم احتمالی انتخابات در استان هم خبر داد افزود: این شعب از اواخر سال گذشته در همه حوزه های قضایی فعال شده است و آماده رسیدگی به پرونده های تخلفات و جرایم انتخاباتی هستند .

رئیس کل دادگستری گلستان به فضای آرام استان در انتخابات سال های گذشته اشاره کرد و گفت:وحدت استان خط قرمز ماست و در برخورد با کسانی که به هر بهانه به این آرامش و وحدت خدشه وارد کنند ، تعلل نمی کنیم .

هادی هاشمیان با بیان این که تلاش ما انتخابات سالم با حضور حداکثری مردم است گفت: امروز دشمن با سیاه نمایی و ایجاد یاس درصدد کاهش حضور مردم پای صندوق های رای است و همه ما وظیفه داریم با بیان خدمات نظام ، به جامعه امید تزریق کنیم .

دومین جلسه ستاد پیشگیری و رسیدگی به جرایم انتخاباتی استان امروز در دادگستری گلستان برگزار شد .