همسر شهید مدافع حرم «یدالله ترمیمی»:

حضرت زینب خریدار همسرم شد

«برای روز مرد کلی فکر تو ذهنم بود و از قبل برنامه ریختم و با پول‌هایی که پس انداز کردم، گوشی مورد علاقه اش رو بگیرم. طبق محاسباتم روز مرد سوریه بود و تصمیم گرفتم موقع برگشت از سوریه با یک دسته گل به استقبالش برم. اما قسمت نشد و حضرت زینب خریدار همسرم شد.»

به گزارش ساجد خبر، به نقل از دفاع‌پرس از گرگان، شهید مدافع حرم «یدالله ترمیمی» از نیروهای تیپ مردم پایه سپاه نینوا گلستان، در ۱۲ فروردین ۱۳۹۶، هجری شمسی، در راه دفاع از حریم «آل الله» در برابر ایادی «اسلام آمریکایی» به ‌دست تروریست‌های تکفیری در حومه شهر حلب سوریه به شهادت رسید.

شهید ترمیمی متولد سال ۱۳۶۷ و جوان ترین شهید مدافع حرم استان گلستان است.

همسر شهید ترمیمی از زندگی مشترکش با شهید اینگونه می‌گوید:

«اولین جایی که بعد عقد رفتیم گلزار شهدای امامزاده عبدالله گرگان، مزار عموی شهیدش بود. یادم هست به او گفتم: من توی زندگی با شما دنبال عاقبت بخیری هستم و امیدوارم خوشبخت ترین آدما باشیم و عشق ما از یک عشق زمینی فراتر است و ان شاءالله به عشق آسمانی برسد.

برای روز مرد کلی فکر تو ذهنم بود و از قبل برنامه ریختم و با پول هایی که پس انداز کردم، گوشی مورد علاقه اش رو بگیرم. طبق محاسباتم روز مرد سوریه بود و تصمیم گرفتم موقع برگشت از سوریه با یک دسته گل به استقبالش برم. اما قسمت نشد و حضرت زینب خریدار همسرم شد..»