دیدار رئیس مجلس با گروه های جهادی و خانواده شهدای خدمت در گمیشان

رئیس مجلس شورای اسلامی در سفر خود به گلستان با گروه های جهادی و خانواده شهدای خدمت که در جریان خدمت رسانی در سیل ۹۸ جان باختند دیدار کرد.

به گزارش ساجد خبر، محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی صبح امروز در گلستان با  گروه‌های جهادی بهداشت و درمان و خانواده شهدای خدمت در گمیشان دیدار کرد.

پنجاه نفر از پزشکان تهرانی در قالب گروه‌های جهادی از هفتم فروردین به گمیشان آمده اند و خدمات دندانپزشکی رایگان به مردم ارائه می‌دهند.

رئیس مجلس همچنین با خانواده شهیدان خدمت که فرزندان آن‌ها در جریان سیل ۹۸ هنگام خدمات رسانی به سیل زدگان جان باختند دیدار کرد.

محمدباقر قالیباف در این دیدار گفت: روند قانونی محسوب شدن آن‌ها به عنوان شهید خدمت و ساخت آرامگاه برای آنان را پیگیری خواهد کرد.

در جریان امداد رسانی سیل ۹۸ احمد عبدالحسینی، بهزاد تاتاری، تاج قلی جهانی، ناز محمد خالدی، عبدالعظیم نیانی و عبدالسلیم صوفیان جان باختند که با موافقت مقام معظم رهبری عنوان شهید خدمت نام گرفتند.

سپس قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی از فعالیت عمرانی اردوی جهادی قرارگاه امام رضا(ع) در سیمن شهر گمیشان بازدید و با نیروهای جهادی گفت و گو کرد .

بازدید از آخرین مراحل پیشرفت طرح زهکشی اراضی زراعی اولویت‌دار گلستان در هزاران هکتار از اراضی شمال آق قلا و شرق گمیشان دیگر برنامه رئیس مجلس در گلستان است.

قالیباف همچنین عصر امروز  از فعالیت گروه های جهادی در شهرستان رامیان بازدید خواهد کرد.